Přeskočit na obsah

Dokumenty

Přihláška
nejprve je třeba stáhnout (dokument PDF připojen na konci stránky) a vytisknout si tiskopis: “Žádost o řidičské oprávnění” . Žádost prosím vytiskněte pouze na jeden list papíru oboustranně.
Žádosti i informace jsou k dispozici též v kanceláři autoškoly. V době nepřítomnosti autoškoly volejte č.tel.: +420 602 366 961. Žádost uchazeče mladšího 15-ti let musí být doplněna souhlasem zákonného zástupce o přijetí do výuky a výcvik.

Lékařská prohlídka
Nedílnou součástí každé žádosti je vyplnění tiskopisu: “Posudek o zdravotní způsobilosti k řízení motorových vozidel” (dokument PDF připojen na konci stránky). Posudek potvrzuje Váš praktický lékař. Potvrzení praktického lékaře nesmí být starší než tři měsíce.

Odevzdání přihlášky
Kompletně vyplněnou přihlášku s posudkem od lékaře odevzdáte v kanceláři autoškoly, nebo dle telefonické domluvy na tel.: +420 602 366 961. Dodáte-li všechny dokumenty , nic už Vám nebrání zahájit následující den výcvik.

Zahájení výcviku a platba
V den zahájení výcviku obdržíte všechny potřebné informace, učební pomůcky a naplánujete si první jízdy. Budete také vyzváni k úhradě kurzovného. Zaplatit můžete ihned při zahájení, nebo zálohově, minimálně 2000 Kč a zbytek kdykoli v průběhu výcviku, avšak nejpozději do dne řidičských zkoušek.


Žádost. strana 1

Žádost. strana 2

Posudek zdravotní způsobilosti